Reklama
Dyplomy, medale okolicznościowe, puchary, trofea sportowe, statuetki - Mediaform

Wróć do poprzedniej strony...

Strona główna


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 25.08.2016

DOSTĘPNE SĄ JUŻ WSZYSTKIE LISTY Z LOTU WŁOSZCZOWA .


Koniecpol Lot nr 2

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 21.08.2016

LOT NR 2 - KONIECPOL – 28.08.2016 (Niedziela)

KOSZOWANIE 27.08.2016.( SOBOTA ).

Wyjazd zestawu z bazy - godz. 16:30

Kępie

17:00-17:10

10 koszy w aucie+9 koszy w lawecie

Grębów

17:30 – 17:50

28 koszy w aucie +22 koszy w lawecie

Nowa Dęba

18:20 – 18:30

30 koszy w aucie +30 koszy w lawecie

Tarnobrzeg

19:00 – 19:20

54 koszy w aucie + 31 koszy w lawecie

Baranów

19:40

22 koszy w aucie + 20 kosze w lawecie

Sekcja Baranów jest odpowiedzialna za zaplombowanie kabiny i lawety.


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 21.08.2016

WŁOSZCZOWA GOŁĘBIE WYSTARTOWAŁY O GODZINIE 6:10 DOBRY LOT !!!


Weryfikacja wyników 2016

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 19.08.2016

Weryfikacja oddziałowa wyników odbędzie się 23.08.2016   ( wtorek ) o godz. 18.00 na naszej bazie .


Włoszczowa -Lot nr 1

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 14.08.2016

PIERWSZY LOT KONKURSOWY - WŁOSZCZOWA – 21.08.2016 (Niedziela)

KOSZOWANIE 20.08.2016.( SOBOTA ).

Wyjazd zestawu z bazy - godz. 16:30

Baranów

17:00-17:10

22 koszy w aucie + 20 kosze w lawecie

Tarnobrzeg

17:30 – 17:50

54 koszy w aucie + 31 koszy w lawecie

Nowa Dęba

18:20 – 18:30

30 koszy w aucie +30 koszy w lawecie

Grębów

18:50 – 19:10

28 koszy w aucie +22 koszy w lawecie

Kępie

19:30

10 koszy w aucie+9 koszy w lawecie

Sekcja Kępie jest odpowiedzialna za zaplombowanie kabiny i lawety !!!

Kierowcy po odbytym locie będą rozwozili kosze z lawety, prosimy o sprawny odbiór na punktach.


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 14.08.2016

Gołębie wystartowały o godzinie 6:15 z miejscowości STASZÓW Dobry Lot!!


Komunikat

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 11.08.2016

Regulamin Współzawodnictwa  Lotowego  o Mistrzostwo Okręgu na sezon  2016 r
Są tutaj podane kategorie jakie można zgłaszać i na jakich zasadach do Okręgu .

 

Regulamin Współzawodnictwa  Lotowego  o Mistrzostwo Okręgu na sezon  2016


2 Lot próbny gołębi młodych !!!

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 12.08.2016

LOT PRÓBNY - CHMIELNIK – 14.08.2016 (Niedziela)

KOSZOWANIE 13.08.2016.( SOBOTA ).

Wyjazd zestawu z bazy - godz. 18:30

Baranów

18:50-19:00

22 koszy w aucie + 20 kosze w lawecie

Tarnobrzeg

19:20 – 19:40

54 koszy w aucie + 31 koszy w lawecie

Nowa Dęba

20:00 – 20:20

30 koszy w aucie +30 koszy w lawecie

Grębów

20:40 – 21:00

28 koszy w aucie +22 koszy w lawecie

Kępie

21:20

10 koszy w aucie+9 koszy w lawecie

 


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 07.08.2016

START ZE STASZOWA 6:30 DOBRY LOT !!!!


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 04.08.2016

Poniżej zostało zamieszczone w całości zestawienie uzyskanych kategorii w tym sezonie. Uzyskane wyniki na pewno się dublują i to do hodowcy należy by zadecydował którą kategorię sobie wybierze i o tym fakcie powinien  poinformować rachmistrza.(Marcin – 603817145) Należy także sprawdzić czy hodowca nie ma lepszego wyniku z listy rejonowej czy okręgowej. Rachmistrz wszystkie kategorie sprawdzi i wydrukuje gdyż tylko takie wydruki mogą być przedstawione na weryfikacji okregowej. Weryfikacja oddziałowa odbędzie się 22.08.2016 o godz. 18.00 na naszej bazie.

Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. A  od  100 do  400 km                   

 ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐ 

 │ L.p. │ Nazwisko,Imie                      │Nr Sek.  │  Coefficient  │Konk │ 

 ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤ 

 │   1  │KOŚCIELNY            WIESŁAW        │   2     │     300.72    │  20 │ 

 │   2  │KONIECZNY            LESZEK         │   1     │     482.87    │  20 │ 

 │   3  │DROZD                MARIUSZ        │   3     │     921.02    │  20 │ 

 │   4  │ZAJĄC                KRZYSZTOF      │   1     │     958.06    │  20 │ 

 │   5  │DZIEDZIC             KRZYSZTOF      │   1     │    1075.61    │  20 │ 

 │   6  │KONIECZNA            EWELINA        │   1     │    1096.58    │  20 │ 

 │   7  │KOSIOROWSKI          RAFAŁ          │   5     │    1208.09    │  20 │ 

 │   8  │BUCZEK               GRZEGORZ       │   1     │    1222.28    │  20 │ 

 │   9  │RZESZUT              WŁADYSŁAW      │   5     │    1298.09    │  20 │ 

 │  10  │BEDNARCZYK           SŁAWOMIR       │   3     │    1561.89    │  20 │ 

 │  11  │JEŻ                  ANDRZEJ        │   3     │    1591.53    │  20 │ 

 │  12  │KOPEĆ ANDRZEJ &      DOMINIKA       │   4     │    1611.20    │  20 │ 

 │  13  │BRZUŚ                JERZY          │   1     │    2124.00    │  20 │ 

 │  14  │PAWŁOWSKI            EUGENIUSZ      │   3     │    2479.26    │  20 │ 

 

 

 

Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. B  od  300 do  600 km                   

 ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐ 

 │ L.p. │ Nazwisko,Imie                      │Nr Sek.  │  Coefficient  │Konk │ 

 ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤ 

 │   1  │KOŚCIELNY            WIESŁAW        │   2     │     119.26    │  16 │ 

 │   2  │DOMAGAŁA             PIOTR          │   2     │     197.71    │  16 │ 

 │   3  │KONIECZNY            LESZEK         │   1     │     343.31    │  16 │ 

 │   4  │KONIECZNA            EWELINA        │   1     │     371.67    │  16 │ 

 │   5  │ZAJĄC                KRZYSZTOF      │   1     │     379.89    │  16 │ 

 │   6  │DROZD                MARIUSZ        │   3     │     454.73    │  16 │ 

 │   7  │DZIEDZIC             KRZYSZTOF      │   1     │     503.69    │  16 │ 

 │   8  │KOPEĆ ANDRZEJ &      DOMINIKA       │   4     │     641.01    │  16 │ 

 │   9  │KOSIOROWSKI          RAFAŁ          │   5     │     645.72    │  16 │ 

 │  10  │TOMCZYK  MARIAN      I BOGDAN       │   3     │     674.82    │  16 │ 

 │  11  │BUCZEK               GRZEGORZ       │   1     │     729.09    │  16 │ 

 │  12  │RZESZUT              WŁADYSŁAW      │   5     │     736.63    │  16 │ 

 │  13  │BEDNARCZYK           SŁAWOMIR       │   3     │     742.71    │  16 │ 

 │  14  │URBANIAK             ZBIGNIEW       │   1     │     754.06    │  16 │ 

 │  15  │JEŻ                  ANDRZEJ        │   3     │     787.81    │  16 │ 

 │  16  │ZBYRAD               ZBIGNIEW       │   1     │     930.25    │  16 │ 

 │  17  │PAWŁOWSKI            EUGENIUSZ      │   3     │    1044.13    │  16 │ 

 │  18  │BĄK                  STANISŁAW      │   3     │    1096.65    │  16 │ 

 │  19  │BILA                 MARCIN         │   1     │    1110.23    │  16 │ 

 │  20  │BURDZY               IRENEUSZ       │   3     │    1175.71    │  16 │ 

 │  21  │BRZUŚ                JERZY          │   1     │    1242.51    │  16 │ 

 │  22  │KRZYŚ                KAZIMIERZ      │   4     │    1560.90    │  16 │ 

 │  23  │NAPIERACZ            EUGENIUSZ      │   2     │    1622.26    │  16 │ 

 │  24  │MOTYKA               RYSZARD        │   1     │    1764.83    │  16 │ 

 │  25  │ŚLĘZAK               RYSZARD        │   2     │    1907.57    │  16 │ 

 

 

 

Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. C  pow.  500 km                         

 ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐ 

 │ L.p. │ Nazwisko,Imie                      │Nr Sek.  │  Coefficient  │Konk │ 

 ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤ 

 │   1  │DOMAGAŁA             PIOTR          │   2     │      88.90    │   9 │ 

 │   2  │KOŚCIELNY            WIESŁAW        │   2     │      94.63    │   9 │ 

 │   3  │ZAJĄC                KRZYSZTOF      │   1     │     159.83    │   9 │ 

 │   4  │DROZD                MARIUSZ        │   3     │     182.99    │   9 │ 

 │   5  │KONIECZNA            EWELINA        │   1     │     214.12    │   9 │ 

 │   6  │KONIECZNY            LESZEK         │   1     │     231.52    │   9 │ 

 │   7  │KOSIOROWSKI          RAFAŁ          │   5     │     232.20    │   9 │ 

 │   8  │DZIEDZIC             KRZYSZTOF      │   1     │     292.57    │   9 │ 

 │   9  │URBANIAK             ZBIGNIEW       │   1     │     365.07    │   9 │ 

 │  10  │KOPEĆ ANDRZEJ &      DOMINIKA       │   4     │     432.59    │   9 │ 

 │  11  │BRZUŚ                JERZY          │   1     │     433.71    │   9 │ 

 │  12  │TOMCZYK  MARIAN      I BOGDAN       │   3     │     449.72    │   9 │ 

 │  13  │ŚLĘZAK               RYSZARD        │   2     │     455.19    │   9 │ 

 │  14  │NAPIERACZ            EUGENIUSZ      │   2     │     460.80    │   9 │ 

 │  15  │TYNIEC               MAREK          │   2     │     513.76    │   9 │ 

 │  16  │BUCZEK               GRZEGORZ       │   1     │     586.69    │   9 │ 

 │  17  │PAWŁOWSKI            EUGENIUSZ      │   3     │     596.78    │   9 │ 

 │  18  │BĄK                  STANISŁAW      │   3     │     601.55    │   9 │ 

 │  19  │ZBYRAD               ZBIGNIEW       │   1     │     620.85    │   9 │ 

 │  20  │RZESZUT              WŁADYSŁAW      │   5     │     644.39    │   9 │ 

 │  21  │RAWSKI MICHAŁ I      WACŁAW         │   1     │     726.32    │   9 │ 

 │  22  │BEDNARCZYK           SŁAWOMIR       │   3     │     733.07    │   9 │ 

 │  23  │JEŻ                  ANDRZEJ        │   3     │     782.27    │   9 │ 

 │  24  │BILA                 MARCIN         │   1     │     842.51    │   9 │ 

 │  25  │BURDZY               IRENEUSZ       │   3     │     921.54    │   9 │ 

 │  26  │ZAJĄC                SZYMON         │   1     │     962.94    │   9 │ 

 │  27  │MOTYKA               RYSZARD        │   1     │     978.21    │   9 │ 

 

 

 

 Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. M  pow.  700 km                         

 ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐ 

 │ L.p. │ Nazwisko,Imie                      │Nr Sek.  │  Coefficient  │Konk │ 

 ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤ 

 │   1  │TYNIEC               MAREK          │   2     │     356.05    │   6 │ 

 │   2  │KONIECZNY            LESZEK         │   1     │     384.53    │   6 │ 

 │   3  │KOŚCIELNY            WIESŁAW        │   2     │     481.78    │   6 │ 

 │   4  │DROZD                MARIUSZ        │   3     │     531.23    │   6 │ 

 │   5  │KONIECZNA            EWELINA        │   1     │     539.58    │   6 │ 

 │   6  │KOSIOROWSKI          RAFAŁ          │   5     │     603.03    │   6 │ 

 │   7  │BUCZEK               GRZEGORZ       │   1     │     702.77    │   6 │ 

 

 


Gratulacje dla Mistrzów!!!

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 02.08.2016

Dodałem wszystkie listy z lotu Konopiska. Gratulacje dla mistrzów z wszystkich rywalizacji, jak również dla wszystkich kolegów którzy w tym sezonie wytrwale walczyli do końca!!!. Teraz pora szykować drużyny do lotów gołębi młodych gdyż one tuż tuż.. Symulacje kategorii także niebawem będą zamieszczone na stronie.


Pierwszy lot próbny gołębi młodych !!!

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 31.07.2016

LOT PRÓBNY - STASZÓW – 07.08.2016 (Niedziela)

KOSZOWANIE 06.08.2016.( SOBOTA )

Wyjazd zestawu z bazy - godz. 18:30

Kępie

19.00 – 19.20

10 koszy auto +9 koszy w lawecie

Grębów

19.40 – 20.00

28 koszy auto+22 koszy w lawecie

Nowa Dęba

20.20 – 20.40

30 koszy auto +30 koszy w lawecie

Tarnobrzeg

21.10 – 21.30

54 koszy auto + 31 koszy w lawecie

Baranów

21.50

22 koszy auto + 20 kosze w lawecie


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 31.07.2016

           Podział koszy na loty gołębi młodych

                            w sezonie 2016

Lp

Sekcja

  Stara kabina 

  Nowa  kabina

1

Tarnobrzeg

         54

               31

2

Baranów

         22

               20

3

Nowa Dęba

         30

               30

4

Grębów

         28

               22

5

Kępie          10                 9

 

Razem

        144

              112

 

Podział koszy został ustalony na zebraniu Zarządu Oddziału Tarnobrzeg w dniu 29.07.16r.Sekcje zobowiązuje się do utrzymania w należytym porządku i stanie technicznym powierzonych koszy .


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 31.07.2016

Start 6.00 gołębie odleciały z miejsca ..super, pogoda jak na finał przystało – bardzo ładna. A więc –  Dobrego lotu dla wszystkich uczestników jak i gołebi oczywiście!!!


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 30.07.2016

Dodana jest już lista Okręgowa z ostatniego Maratonu. Miłej lektury.


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 27.07.2016

DOSTĘPNE SĄ JUŻ WSZYSTKIE LISTY Z LOTU NR.13.


Powyżej wyświetlono wszystkie wpisy z ostatnich 31 dni.

>> pokaż wszystkie wpisy <<